WhiteEarplugs – Bezdrôtové slúchadlá pre iPhone a Android telefóny

21 recenzií zákazníkov

Úplná sloboda vo všetkom, čo robíte! Zabudnite na nepríjemné káble a zažite to najlepšie, čo bezdrôtová technológia môže ponúknuť. Nikdy nebolo jednoduchšie počúvať hudbu, uskutočňovať hovory a sledovať nahrávky v telefóne!

39,99 14,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu, 27.1.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 35,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 14,99€/kus 2x 11,99€/kus 3x 10,49€/kus
Momentálne si 16 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Hlavné funkcie:
– Praktické bezdrôtové slúchadlá,- Jednoduché použitie,- Vstavaný mikrofón,- Rýchle prepojenie s telefónom.
Návod na spárovanie:
Po jednoduchom jednotlačítkovom nastavení fungujú White Pods ako začarované. Dokážu sa automaticky zapnúť a vždy pripojiť k vášmu zariadeniu. White Pods dokážu rozoznať, keď sú vo vašom uchu a dokážu prestať hrať hudbu keď ich vyberiete.
Čas fungovania:
Plne k dispozícii po dobu 4 hodín.V stand-by režime 100 hodín
Čas nabíjania:
Do 70 min
Rozmery:
40 mm x 15 mm x 17 mm
Ostatné vlastnosti:
Váha: 8 g
Bluetooth verzia: 5.0
Bluetooth vzdialenosť: do 15 m
Kompatibilita: So všetkými telefónmi, ktoré podporujú Bluetooth technológiu: Apple iPhony, Android telefóny (Alcatel, BlackBerry, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Microsoft, Motorola, Samsung, Sony, ZTE a iné) a Windows Phone.

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Stiahnite návod na použitie pre tento produkt (.pdf)