Veľkokapacitný box na oblečenie CLOTHBOX

72 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Model: ananás, Veľkosť: 50 x 40 x 50 cm

Balenie obsahuje: 1 x veľkokapacitný box na oblečenie

29,99 19,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v pon., 2.8.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 19,99€/kus 2x 15,99€/kus 3x 13,99€/kus
Momentálne si 6 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

POPIS PRODUKTU

Toto perfektne funguje! Je taký hlboký a priestranný, že pokryje všetky vaše potreby na prenášanie a skladovanie! Nechajte si ho, aj keď budete mať hotovo, jednoducho ho zložte pre jednoduché uskladnenie! 

VLASTNOSTI:

  • Veľká kapacita – Vie perfektne uskladniť veľa predmetov, ako sú odevy, hračky a knihy, potreby na tvorenie, uteráky, deky atď. Veľmi praktické v každodennom živote.

  • Dizajn so zaťahovacou šnúrkou – Takýto dizajn vám umožní ľahko otvoriť vrch koša, pričom zabráni usádzaniu prachu na predmetoch vnútri, a tiež udrží predmety pevne dnu.

  • Ľahko sa chytí a prenesie – Silné rukoväte na boku umožňujú ľahký presun kamkoľvek.

  • Vodotesný a odolný – Povrch vyrobený z vysoko kvalitnej bavlny je odolný voči vode. Odolné aj pri dlhodobom použití vo vlhkom prostredí. Obzvlášť vhodné na bielizeň. 

  • Štvorcový tvar – Tvar bude dokonale pasovať k stene, čím ušetrí veľa miesta, aj keď je bude postavený v miestnosti.

  • Ľahký a skladací – Môže sa zložiť, keď ho nebudete používať, čím ušetrí veľa miesta v miestnosti.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Materiály: Prírodná bavlna + PE vodotesná vrstva
  • Veľkosť : [100 l] 50 x 40 x 50 cm

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Recenzie: 3
Diana C.
22.07.2021
Tieto boxy fungovali úžasne a bez problémov som do nich zbalila 5 lyžiarskych búnd a nohavíc. Zbalila som aj niekoľko plédov, prikrývok. Pekne sa zložia a zaberajú málo miesta. Po ich použití v skrini mi ostalo dosť veľa úložného priestoru. Vankúše sa do nich tiež dobre balia.
Cecília C.
19.07.2021
Je to vynikajúci produkt na ukladanie prikrývok alebo vankúšov. Objednala som si veľkú veľkosť, ktorá bola skvelá, pretože v skrini mám miesto.
Julka M.
18.07.2021
Kúpila som to, aby som svokre pomohla uložiť jej veľké svetre a prikrývky. Takto mohla stále “vidieť“, čo v nich bolo, a nemusela prehrabávať veľké tašky.
Recenzie