USB snové ambientné osvetlenie pozadia obrazovky LED pásikom BACKLIGHT

64 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Použite LED pásik na rozsvietenie alebo vytvorenie slávnostného osvetlenia na monitore alebo plátno. Hardvér analyzuje to, čo momentálne máte na obrazovke, či už ide o film, hru alebo čokoľvek iné, odošle tieto informácie do zariadenia, ktoré vzápätí osvetlí povrch za obrazovkou so zodpovedajúcimi farbami pomocou RGB-LED čipov, ktoré sa nachádzajú v zariadení.

Dĺžka pásky: 3m

44,99 35,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v pon., 28.9.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 25,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 35,99€/kus 2x 28,79€/kus 3x 25,19€/kus
Momentálne si 10 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

 • Automaticky sa dodáva s univerzálnym zásuvkovým konvertorom.
 • Vhodný pre plátno a počítač, prispôsobiteľný k rôznym veľkostiam displeja.
 • Ako to funguje: Nainštalujte svetelný pásik, pripojte zdroj napájania a nastavte základné parametre v počítači alebo plátno. Automaticky rozpozná a zaznamená zmeny farby na obrazovke tak, aby bez problémov zareagoval.

 • Šetrný voči očiam: Adaptívne osvetlenie pozadia ambientným podsvietením je, bez preháňania, úžasná technológia. Vďaka tomuto adaptívnemu osvetleniu sa oči v tme menej unavia, zvyšuje sa sústredenosť, rozširuje sa zobrazovacia oblasť a pod.
 • Najlepšie umocnenie zážitku zo sledovania plátno: Použite LED pásik na rozsvietenie alebo vytvorenie slávnostného osvetlenia na svojom monitore alebo plátno. Nech už sú vaše potreby akékoľvek, táto plátno súprava vám ich splní! Podsvietenie Backlight vytvorené týmto LED pásikom s efektom svetelnej hadice je ideálne pre domáce dekorácie, podsvietenie plátno, vytváranie atmosféry, pre počítače, stolné počítače, laptopy, tablety, ako darček k rôznym sviatkom, pre vianočné dekorácie, na vytváranie náladového a párty osvetlenia.
 • Vyváženie farieb: So sadou LED pásikov ambientného osvetlenia sa vyváženie farieb nastavuje pre každý LED pásik osobitne. Celková priemerná farba sa v špeciálnom móde vypočíta pre všetky oblasti.
 • Nastaviteľný LED pásik: Súprava LED pásika s ambientným osvetlením má individuálne nastaviteľnú oblasť snímania pre každý pásik LED. Keď pozeráte plátno alebo video, podsvietenie sa môže zmeniť, čo vás môže príjemne prekvapiť.
 • Zachytávanie videa: Sada LED pásikov ambientného osvetlenia môže prispôsobiť osvetlenie videám a hrám (GDI, DirectX 10/11), vďaka čomu vaša plátno ožije.
 • Široké možnosti použitia: Toto ambientné osvetlenie pridáva ambientné efekty na pozadí k video obsahu na obrazovke vášho počítača alebo laptopu. Súprava Ambient Lighting dynamicky upravuje prvky, ako sú farba a jas a vytvára tak pôsobivejší multimediálny zážitok.

Hardvér analyzuje to, čo momentálne máte na obrazovke, či už ide o film, hru alebočokoľvek iné, odošle tieto informácie do zariadenia, ktoré vzápätí osvetlí povrch za obrazovkou so zodpovedajúcimi farbami pomocou RGB-LED čipov, ktoré sa nachádzajú v zariadení. Vhodný pre všetky plátno a počítače bez ohľadu na to, či má počítač systém IOS alebo Windows

KDE POUŽÍVAŤ:

Naše LED osvetlenie je možné umiestniť tam, kde sa tradičné žiarovky nehodia. Ako napríklad pod stolom, monitorom, posteľou alebo za plátno. Možnosti sú nekonečné vďaka 16 miliónom farebných kombinácií a 50 000-hodinovej životnosti. Jediným limitom je vaša fantázia. Pre lepšie výsledky sa odporúča nainštalovať ho tak, aby ste videli iba odraz svetla a nie skutočné svetlo.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA:

Každý krok je veľmi jednoduchý, jednoducho prilepte pásiky osvetlenia na hladký povrch a pripojte ich podľa pokynov. Naše LED pásiky majú silnejšie 3M lepidlá ako iné značky LED pásikov. Držia dobre na plátno, počítačoch, skrinkách a stenách.

SPÔSOB INŠTALÁCIE:

  1. Pred pripojením svetla si prečítajte pokyny. Môžete si tiež vytvoriť vlastný spôsob inštalácie podľa svojich vlastných preferencií.
  2. Pred inštaláciou utrite prach a ubezpečte sa, že ani na zadnej strane plátno nie je prach – zabránite tak odpadnutiu pásika.
 1. Nezabudnite zapojiť všetky zariadenia a otestujte, či sa pásik rozsvieti, potom odlepte pásku a nainštalujte ho na plátno alebo kdekoľvek, kde sa vám páči. Následne pripojte USB a ovládajte pomocou diaľkového ovládania.

 • 1 x LED pásik BACKLIGHT
 • 1 x svetelný box
 • 1 x USB kábel
 • 1 x napájací adaptér
 • 1 x užívateľský manuál k produktu

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Karol
16.09.2020
Vynikajúca voľba do veľkej miestnosti, 8-metrový zorný uhol nie je kritický, dokonca je výhodou. Pri sedení na gauči je obraz jasný a keď následne stmavne, oči si oddýchnu. Pri dennom svetle je super, rovnako aj pri svetle lampy.
Maroš
30.08.2020
Veľmi dobré, napájací zdroj je dosť veľký. A je tu dosť drôtov. Výsledok je ale dobrý. Aplikácia pre Android vám neumožní zachytiť obraz zo apiek ako sú YouTube alebo Netflix, ale so zvyškom funguje.
Róbert
29.08.2020
Ak je všetko správne nakonfigurované, všetko funguje.
Recenzie