Trénovač stolného tenisu TENNISSIO

56 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Zábavná a vzrušujúca hra pingpongu, vďaka ktorej vaše deti odložia svoje smartfóny a budú sa hrať aktívnejšie!

30,99 25,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v utorok, 3.11.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 35,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 25,99€/kus 2x 20,79€/kus 3x 18,19€/kus
Momentálne si 10 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Nemáte čas ísť von? Ani do posilňovne? Žiadny strach, tento trénovač stolného tenisu vám urobí veľkú službu

Ak si chcete vylepšiť svoje zručnosti v ping pongu, pomôže vám tento trénovač stolného tenisu TENNISSIO. Môžete trénovať samostatne a kedykoľvek, bez obáv z priestoru potrebného na umiestnenie stola! Tento trénovač stolného tenisu výrazne zlepší vašu zdatnosť pri tejto hre. Taktiež vytrénuje vašu rýchlosť reakcie a koordináciu očí a rúk. Zábavná a vzrušujúca hra, vďaka ktorej vaše deti odložia svoje smartfóny a budú sa hrať aktívnejšie!

TOP FUNKCIE

Pohodlný trénovací nástroj: Úplne ľahké použitie a pohodlné na tréning bez zdvihnutia lopty. Zmiernite únavu očí: Môže zmierniť napätie šošovky očnej gule, zmierniť krátkozrakosť a trénovať dynamické videnie Hrajte kdekoľvek: Ľahký a prenosný, vhodný do miest, ako je záhrada, park a všade tam, kde sa pingpongový stôl nezmestí. Otestujte si svoje zručnosti: Zvýšte si schopnosť reagovať a koordinácie očí a rúk. Silná a odolná konštrukcia: Základňa je vyrobená z tvrdého a odolného ABS plastu s prísavkami, ktoré zaisťujú, že sa pri hre nepohne z miesta. Vysoká kontrolovateľnosť: Trénovač je vybavený špeciálnymi loptičkami, ktoré sú pripevnené k pružnej tyči, ktorá vracia loptu späť k hráčovi. Jednoduchá inštalácia: Stačí priskrutkovať loptu k tyči a môžete ísť na to. Zábavné a vzrušujúce: Vhodné pre začiatočníkov a na zabavenie sa so svojimi tímami, rodinou a priateľmi.

Špecifikácie:

  • Materiál rakety: mäkká guma, drevo
  • Dĺžka tyče: 100 cm
  • Veľkosť rakety: asi 25 cm x 15 cm
  • Veľkosť základne: asi 20 cm x 2,5 cm

Balenie obsahuje:

  • 1 × Elastický trénovač stolného tenisu
  • 3 × Špeciálna tréningová loptička
  • 2 × Raketa
  • 1 × Flexibilná tyč (dĺžku si môžete upraviť sami)
  • 4 x Prísavky

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Táňa Hrašková
16.10.2020
Toto je bláznivo zábavná hračka. U nás doma sa nikdy neodkladá a každý, kto má práve chuť, si na pár minút zabúcha do loptičky. Niekto sa zvyčajne rozhodne pripojiť a je z toho super výmena. Nikdy som si nemyslela, že to bude taký magnet pre všetky vekové kategórie. Paráda, užívame si to!!!
Boris Chrastinský
15.09.2020
Super elasticita vám pomôže trénovať cit pre hranie stolného tenisu. Základňa je pevná a odolná. Pomáha nám dospelým zmierniť stres. Dobré pre priateľov, ktorí potrebujú relaxovať.
Dano K.
09.09.2020
S týmto trénovačom sa vo voľnom čase bavíme najviac! Chytilo to aj moju 82-ročnú mamu aj 4-ročnú vnučku! Súťažíte, aby ste videli, kto dokáže zasiahnuť najviac loptičiek za sebou!
Recenzie