Skladací lavór na pranie TUCKPUT

59 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Skladací lavór na pranie je vhodný na pranie tričiek, košieľ, šiat, spodného prádla, ponožiek a pod. (Nie je však vhodný na džínsy, plášte a iné ťažké odevy.) Nemá krytie.

Farba: bielo-modrá, model: oválny

59,99 36,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v pon., 2.8.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 36,99€/kus 2x 36,99€/kus 3x 36,99€/kus
Momentálne si 15 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Skladací lavór na pranie je vhodný na pranie tričiek, košieľ, šiat, spodného prádla, ponožiek a pod. (Nie je však vhodný na džínsy, plášte a iné ťažké odevy.) Lavór využíva ultrazvukovú turbínovú technológiu na vytváranie malých bublín, po vytvorení emulzie sa škvrny rýchlo rozpustia a dosiahne sa tak hlboký čistiaci účinok. Skladací dizajn, malá veľkosť, úspora miesta.

  • Skladacídizajn: malý a praktický, iba 9 cm, malý rozmer, šetrí miesto, vhodný na cestovanie a výlety, nechajte sa prekvapiť.

  • Jednoduchá obsluha: TUCKPUT vám umožní jednoducho naložiť 0,3 kg prádla, naplniť ho vodou, nastaviť časovač a môžete začať prať. Úspora energie a ochrana životného prostredia, úspora vody a elektriny, má výkonný prísavný držiak, takže sa nemusíte obávať trasenia.

  • Dizajn: Má plne automatickú čistiacu funkciu, vďaka ktorej je vaše oblečenie super čisté bez zvyškov nečistôt a dráždivých látok. Vhodný pre tých, ktorí nemôžu používať veľké práčky, pre tých, ktorí si perú sami a pre tých, ktorí potrebujú ušetriť čas a chcú sa vyhnúť chodeniu do práčovne.
  • Ľahko prenosné: Mini lavóry na pranie sú ideálne na pranie ľahkých odevov, ktoré si vyžadujú oddelené pranie, ako napríklad kravaty, tričká, spodná bielizeň a detské oblečenie. Vhodný do internátov, apartmánov, na služobné cesty, cestovanie a na iné príležitosti.

Dizajn skladacej nádrže vám umožňuje odložiť ju mimo dosah a následne vytiahnuť, keď ju potrebujete použiť.

Balenie obsahuje:

  • Skladací lavór na pranie TUCKPUT

Technické údaje: POWER: 6 W, Funguje s káblom USB

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Recenzie: 3
Katka
20.07.2021
Táto mini práčka je skvelá. Jednoduché použitie, veľa muziky za málo peňazí.
Jana
07.07.2021
Úprimne môžem povedať, že túto práčku milujem, ukázalo sa, že je menšia ako som si myslela, pre moje potreby je však ideálna. Som slobodná, žijem sama a s niečím takýmto nemusím stále chodiť do práčovne, keď si potrebujem vyprať. So sušičkou, ktorú si plánujem kúpiť, tak budem mať perfektnú kombináciu. Túto práčku odporúčam tým, ktorí nemajú veľa miesta.
Jaro
11.06.2021
Tento mini lavórik na pranie nezaberá vôbec žiadne miesto, dá sa zložiť, to sa mi veľmi páči
Recenzie