Silikónová forma na ľadové kocky vo forme ľadových medvedíkov (2 ks) BEARLY

49 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Používa sa na výrobu medvedíkov z ľadu, čokolády, pudingu a cukroviniek či z ovocnej šťavy. Následne ich môžete pridať do nápojov, koktailov alebo do kávy, atď.

BALENIE OBSAHUJE: 2 x 3D forma s tvarom medvedíka BEARLY

24,99 19,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 24.9.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 25,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 19,99€/kus 2x 15,99€/kus 3x 13,99€/kus
Momentálne si 15 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

BEZPEČNOSŤ JE PRVORADÁ – Forma je vyrobená z potravinárskeho silikónu, ktorý je pre najmenších 100 % bezpečný! Neobsahuje žiadne škodlivé farbivá ani nevydáva žiadne arómy.

ROZSAH POUŽITIA – Môže sa bezpečne používať v rúrach, chladničkách, mikrovlnných rúrach. A silikónové formy neprasknú, ľahko sa používajú a čistia. VIACÚČELOVÉ VYUŽITIEPoužíva sa na výrobu medvedíkov z ľadu, čokolády, pudingu a cukroviniek či z ovocnej šťavy. Následne ich môžete pridať do nápojov, koktailov alebo do kávy, atď. TIPY – Nepribližujte sa k forme ostrým predmetom; nepoužívajte režim CRISP na mikrovlnnej rúre; na čistenie nepoužívajte oceľové gule alebo iné kovové čistiace nástroje; formu neklaďte priamo nad otvorený oheň ani do blízkosti zdroja tepla. Pred použitím opláchnite čistou vodou a umiestnite ju tak, aby sa vetrala.

  • CERTIFIKÁCIA O KONTROLE KVALITY

ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: biela
  • Tvar: nepravidelný tvar
  • Názov produktu: silikónová forma na ľadové kocky v podobe zvieratiek
  • Materiál: medicínsky silikón
  • Využitie: používa sa na výrobu ľadových foriem, čokoládových foriem, pudingových foriem a cukrovinkových foriem z ovocnej šťavy; môžete ich pridať do nápojov, koktailov alebo do kávy atď.
  • Rozsah použitia: môže sa bezpečne používať v rúrach, chladničkách, mikrovlnných rúrach.

BALENIE OBSAHUJE

  • 2 x 3D forma s tvarom medvedíka BEARLY

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Gusto Novák
18.08.2020
Forma sa veľmi ľahko odoberá, je bez zápachu a veľmi ľahko sa používa. V lete som spravil kopec studených nápojov. Je to úplne rovnaké ako v shopping centre. Výsledok upúta obdiv! Naša rodina si to dosť vychutnáva :)
Erik Kuriak
01.08.2020
Balíček dorazil skôr, ako sme očakávali. Veľmi efektívne!
Karolína Š.
29.07.2020
Kvalitný produkt!
Recenzie