Sada s detskou vŕtačkou a puzzle MASTER KID

79 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Perfektný darček pre vaše dieťa! Táto detská stavebnicová sada napomáha pri budovaní koordinácie, podporuje tvorivé myslenie, fantáziu a jemné motorické zručnosti vášho dieťaťa.

Balenie obsahuje 237 kusov:

  • 1 x skrutkovač
  • 1 x elektrická vŕtačka (batérie nie sú súčasťou balenia)
  • 1 x kľúč na matice
  • 1 x krabička
  • Stavebnicové diely
  • Skrutky

49,99 25,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu, 27.1.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 35,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 25,99€/kus 2x 20,79€/kus 3x 18,19€/kus
Momentálne si 12 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

PODPORUJE UČENIE PROSTREDNÍCTVOM HRY

Tisícky rodičov kupujú svojim deťom hračky zamerané na rozvoj, aby sa popri hraní aj učili. Tieto hračky z rady STEM spravia z hry výzvu a k tomu sú pútavé. Zamestnajte svoje deti na dlhé hodiny a sledujte, ako bez pomoci objavujú možnosti, učia sa a tvoria!

 width=

STIMULUJE KREATIVITU A PREDSTAVIVOSŤ

Pomocou detskej vŕtačky môžu deti zaskrutkovať a odskrutkovať matice a skrutky, ktoré sú súčasťou sady. Podporte STEM vývoj pomocou základného inžinierstva, stavebníctva a matematického myslenia.

 width=

BEZPEČNÉ A ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Táto kreatívna hračka napomáha deťom rozvíjať koordináciu rúk a zraku, jemnú motoriku a tvorivé uvažovanie, a to vďaka pripevňovaniu skrutiek do dosiek s rôznymi tvarmi. Sada s jednotlivými dielmi je dodávaná v plastovej nádobe, dá sa rýchlo čistiť a skladovať a je k nej priložený aj ilustrovaný sprievodca.

 width=

DARUJTE NAJROZUMNEJŠÍ DARČEK ZO VŠETKÝCH

Hľadáte zaujímavú hračku pre dvoje deti? Tak už ďalej nehľadajte! Táto kreatívna sada je skvelým narodeninovým darčekom, darčekom pod stromček či pri ďalších výnimočných príležitostiach.

 width= Špecifikácia:

  • Materiál: ABS
  • Batérie: 2 x AA (nie sú súčasťou dodávky)
  • Rozmery: 24 x 30 cm

Jožo G. ⭐⭐⭐⭐⭐

super hračkárska súprava, môj syn ju zbožňuje!!!!

 width=

Tibor L. ⭐⭐⭐⭐

pekná hračka :) Páči sa mi, že sa dajú robiť sochy aj smerom dohora … môj syn s tým rád hrá aj celý deň

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/