Puzzle stavebné kocky FACEMATCH

57 recenzií zákazníkov

Budujte u detí už v ranom štádiu zručnosť v rozpoznávaní tvarov a farieb.

36,99 21,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v piatok, 24.9.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 21,99€/kus 2x 21,99€/kus 3x 21,99€/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

VLASTNOSTI:

  • HRAČKA NA UČENIE: Budujte zručnosť rozpoznávania správnych tvarov a farieb už v ranom štádiu. Táto hračka môže zlepšiť trpezlivosť dieťaťa, inšpirovať detskú fantáziu a podporiť ich fyzický a intelektuálny rozvoj
  • FAREBNÉ A ZÁBAVNÉ: Veselý výrazový vzor a farebné geometrické tvary, ktoré upútajú pozornosť detí.

  • RÔZNE FUNKCIE: Môže pomôcť zvýšiť inteligenciu detí, sňať tlak z dospelých, zabrániť znižovaniu schopnosti pamäť si u starších ľudí.
  • BEZPEČNÝ MATERIÁL: Všetky kúsky sú dobre obrúsené a natreté, sú vyrobené z odolného dreva a netoxického náterového materiálu, zabraňujú zraneniu detí počas používania, deti sa s nimi môžu bezpečne hrať.

 

Predlohy:

Emoji výrazy

BALENIE OBSAHUJE:

  • 16 farebných drevených kociek s určitým výrazom
  • 50 kariet s predlohami

   

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Stiahnite návod na použitie pre tento produkt (.pdf)
Recenzie: 3
Paťa H.
18.08.2021
Balíček prišiel načas, dobre zabalený. Je to darček pod stromček. Čiže kocky zatiaľ neboli použité. Ale isto viem, že ho to zaujme.
Bruno L.
07.08.2021
Buduje premýšľavé myslenie a rozvážnosť u detí v predškolskom veku. Nášmu 4-ročnému synovi sa kocky veľmi páčili, aj keď to pre neho bolo trochu náročné. 7 ročný sa s nimi hral rovnako rád, pre toho to však bolo oveľa jednoduchšie.
Elena H.
04.08.2021
Môj štvorročný syn ma po tom čo sa s týmito kockami hrali v škole poprosil, aby som mu ich kúpila. Deti si vďaka nim osvoja tvary a farby, zlepšuje sa ich sústredenie sa na detaily. Syn pritom dokáže nerušene sedieť aj celú hodinu. Odporúčam!
Recenzie