ODSTRAŇOVAČ ROZTOČOV (3 KS V BALENÍ) BUGLOSE

75 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Vyskúšajte odstraňovač roztočov BUGLOSE a ochráňte svoje zdravie! Stačí ho položiť na posteľ, pohovku, skrinku alebo na iné miesta, kde sa bežne vyskytujú roztoče a okamžite zlikvidujete všetky roztoče, ich vajíčka a baktérie!

24,99 19,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v pon., 28.9.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 25,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 19,99€/kus 2x 15,99€/kus 3x 13,99€/kus
Momentálne si 17 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

ROZLÚČTE SA TRADIČNÝMI PESTICÍDMI!

Vyskúšajte BUGLOSE odstraňovač roztočov, aby ste si ochránili zdravie! Stačí ho položiť na posteľ, pohovku, skrinku alebo na iné miesta, kde sa bežne vyskytujú roztoče a okamžite zlikvidujete všetky roztoče, ich vajíčka a baktérie!  Odstraňovač roztočov BUGLOSE je 100% netoxický a bezpečný, pričom spoľahlivo likviduje posteľný hmyz odolný voči pesticídom. Pomáha predchádzať alergiám spôsobeným roztočmi, ktorými môžu trpieť obyvatelia domácnosti. Vďaka svojmu dlhodobo pôsobiacemu zloženiu účinkuje každé jedno vrecko až 6 mesiacov.

VLASTNOSTI:

  • Výkonný likvidátor roztočov Ihneď po kontakte usmrcuje roztoče a ich vajíčka.
  • Likviduje všetky typy roztočov Účinný pri zabíjaní chrobákov, prachových, pavúkovitých a červenohnedých roztočov, múčnatiek, vošiek, blšiek, spór plesní a ich vajíčok.
  • Zabraňuje alergiám Pomáha predchádzať kýchaniu a nádche, červeným a svrbivým očiam, kašľu a dýchavičnosti.
  • Dlhotrvajúci Ochrana jedným vrecúškom trvá 6 mesiacov.
  • Takmer neviditeľné Malý a kompaktný, bez znečistenia textílií alebo zápachu po akýchkoľvek chemikáliách. Pri používaní si ho sotva všimnete!
  • Bezpečné zloženie Vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sa dajú bezpečne používať pri deťoch, domácich miláčikoch a rastlinách.

ŠPECIFIKÁCIE:

  • Zloženie: palina, listy perilly, kvetné tyčinky, zelené korenie, citrusové listy a iné

BALENIE OBSAHUJE:

  • 1 taška s 3 ks. Vrecúška odstraňovača roztočov BUGLOSE

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Katka G.
07.09.2020
Použila som ho doslova na všetko v celej spálni, v skriniach, na závesoch, tvrdých povrchoch, kobercoch, matracoch, vankúšoch,........ myslím tým naozaj všetko. Všetko ma celé tie roky svrbelo a ja som nevedela prečo. Zistila som, že je to z prachových roztočov, aj oči som mala roky červené. Táto vec zafungovala!! Už 2 mesiace nepoužívam žiadne lieky na alergiu. Takto viem, že to fungovalo.
Andrea N.
02.09.2020
Po presťahovaní sa do nového domu (starší dom) sme tento produkt použili v našom čističi kobercov dvakrát. Náš pes trpel v prvých mesiacoch silným svrbením a nedokázali sme zistiť, o čo ide. Zmenili sme mu stravu, zmenili lieky proti blchám a vyčistili koberec. Cíti sa oveľa lepšie, a hoci nemôžem určiť príčinu, tento produkt bol pravdepodobne súčasťou „liečby“.
Terka D.
24.07.2020
Zažila som toľko nervov s problémami s prachovými roztočmi, že som na nich minula viac ako 1 000 eur. Kúpila som nový nábytok trikrát za posledných päť rokov, kúpila som chrániče matracov, nedávno som vymenila všetky vankúše, kvôli tomuto problému som kupovala vankúše každých 3 až 6 mesiacov. Keby som tak vtedy vedela o tomto produkte! Môžem povedať, že po prvej aplikácii som zaregistrovala 90% zlepšenie, ďakujem vám, určite si ho znovu kúpim.
Recenzie