Multifunkčný vyrovnávací hrebeň na bradu STYLER MEN

49 recenzií zákazníkov

Vyrovnávací hrebeň je vôbec prvá vyhrievaná vyrovnávacia kefa pre mužov, ktorá je navrhnutá výhradne na vyhladenie brady s úplnou ľahkosťou a úhľadným výsledkom.

29,99 16,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v piatok, 24.9.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 16,99€/kus 2x 16,99€/kus 3x 16,99€/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Vyrovnávací hrebeň je vôbec prvá vyhrievaná vyrovnávacia kefa pre mužov, ktorá je navrhnutá výhradne na vyhladenie brady s úplnou ľahkosťou a úhľadným výsledkom. Neupravené brady môžu na ženy pôsobiť neatraktívne až odpudzujúco. Skultivujte svoj vzhľad a zvýšte si sebavedomie vďaka uhladenému imidžu, ktorý dosiahnete s týmto vyrovnávacím hrebeňom na bradu a fúzy!

KLASICKÝ – VYROVNÁVACÍ HREBEŇ

 • Klasický vyrovnávací hrebeň sa ľahko používa a umožní vám bez námahy skompletizovať svoj účes a začesať si bradu.

UPGRADE – VYROVNÁVACÍ HREBEŇ

 • Negatívna iónová funkcia: hrebeň na vyrovnávanie brady umožňuje hydratáciu a vyhladenie vlasov, zabraňuje tepelnému poškodeniu a zaisťuje zdravý a uhladený vzhľad. Štetiny hrebeňa chránia tvár a pokožku hlavy pred prehriatím. Negatívne ióny zabezpečujú rovnomerné rozloženie a predchádzajú poškodeniu vlasov.

 

Každodenné použitie vlasového gélu a vosku môže spôsobiť vážne vypadávanie vlasov

 • Vyrovnávací hrebeň je vhodný pre väčšinu vlasov a typov brady a nebude mať vplyv na kvalitu vlasov.

 • Hrebeň na vyrovnávanie brady: Kombinácia výhrevnej platničky a hrebeňových zubov je navrhnutá výlučne pre účel zväčšenia objemu, vyhladenia odstávajúcich vlasov a vyrovnávania kučeravých vlasov, a vyhladenia brady.
 • Ušetrený čas: Hrebeň na vyrovnávanie brady sa zahrieva za 15 sekúnd.

 • Jednoduché použitie: Hrebeň sa pohodlne drží, nekĺže a má tepelnú izolácia. Hrebeň na vyrovnávanie brady a fúzov zároveň slúži ako ochranný kryt pre vyhrievaciu platňu a zabraňuje nadmernému popáleniu vlasov.
 • Podporuje cirkuláciu krvi a zdravie vlasov: Hrebeň na vyrovnávanie brady s negatívnym iónovým keramickým povlakom podporuje prekrvenie pokožky hlavy, obnovuje vitalitu pokožky, znižuje lupiny a udržuje vlasy zdravé a pružné.

 • Nízka hmotnosť: Malá veľkosť, vhodná na úpravu brady na tvári a styling, keď ste na cestách.

Ako sa používa

 • Pred použitím sa uistite, že sú vlasy aj brada úplne suché.
 • Jednoducho pripojte tento exkluzívny vyrovnávací hrebeň do siete a zapnite ho.
 • Počkajte tri minúty, kým nedosiahne optimálnu teplotu 120 ° C.
 • Kefou prechádzajte po vlasoch a brade od korienkov po končeky, kým nedosiahnete požadovanú hladkosť a tvar. Viacnásobné prechody tými istými prameňmi nepoškodzujú vlasy.
 • Po dokončení vypnite exkluzívny vyrovnávač brady a odpojte ho zo siete. Pred vyčistením počkajte, kým nevychladne.

ŠPECIFIKÁCIE

 • Rozmery: 26,5 cm x 5,5 cm x 8,1 cm
 • Optimálna teplota: 120 stupňov

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Recenzie: 3
Marek
08.09.2021
Tak som konečne pochopil, prečo ženy investujú toľko prostriedkov do vlasových produktov... Šetrí to neuveriteľné množstvo času! Zo všetkého najviac ma zaujíma efektívnosť, nemám v pláne trčať celé ráno v kúpeľni. Na začiatku som trochu váhal, ale dal som na svoju intuíciu a kúpil som si práve tento vyrovnávač... lepšie som spraviť nemohol!
Kristián
30.08.2021
Táto pomôcka sa používa ľahko, ale vyžaduje si to čas. Asi takých 8 minút.
Tony
25.08.2021
Rýchlo sa nahrieva, štetiny sa po vlasoch a brade ľahko kĺžu, je to rýchlovka. Funguje skvele, je ešte účinnejší ak použijete dobrý olej na bradu.
Recenzie