Kompresné magnetické ponožky s medenými vláknami OPEDIA

65 recenzií zákazníkov

OKAMŽITÁ ÚĽAVA BOLESTI spôsobenej plantárnou fascitídou, Achillovou šľachou, diabetickými komplikáciami alebo jednoducho únavou a preťažením chodidiel.

Veľkosť: S (36-38)/ M (39-42)

24,99 11,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v piatok, 24.9.!
Zrušiť výber
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 11,99€/kus 2x 11,99€/kus 3x 11,99€/kus
Produkt 1
1149997

Rozmery:
S
M
Produkt 2
1149997

Rozmery:
S
M
Produkt 3
1149997

Rozmery:
S
M

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Úľava pre bolestivé chodidlá, kolená a od lymfedému a kŕčových žíl.

Kompresné ponožky Opedia, ktoré využívajú technológiu s medenými vláknami, poskytujú klinicky overenú liečbu medenými iónmi, ktorá zaistí dlhodobú a rýchlo pôsobiacu úľavu.

Či už trpíte plantárnou fascitídou, lymfedémom, opuchom, bolesťami nôh alebo kŕčovými žilami. Opedia dodáva telu nárast blahodárnej energie, čo zlepší kvalitu vášhoživota. Medený podporný mechanizmus uvoľňuje iónové vlny z nervových zakončení nôh, ktoré sú spojené s celým telom. Masírujú a jemne zahrievajú body napätia, aby sa zmiernili bolesti a ťažkosti spôsobené plantárnou fascitídou alebo jednoducho unavenými a preťaženými chodidlami. Zlepšujú krvný obeh, metabolizmus a znižujú opuchy nôh bez toho, aby boli použité nebezpečné chemikálie.

„Lymfatický opuch mi spôsobil obrovské bolesti v nohách a opuchnuté členky. Tieto podporné kompresné návleky mi odporučila priateľka a som veľmi rada, že to urobila!!“- Lucia, ZA

VLASTNOSTI:

 • OKAMŽITÁ ÚĽAVA BOLESTI spôsobenej plantárnou fascitídou, Achillovou šľachou, diabetickými komplikáciami alebo jednoducho únavou a preťažením chodidiel.
 • UVOĽŇUJÚ STRES. Stimulujú viac ako 2800 reflexných a akupresúrnych bodov a postarajú sa o rýchlu úľavu.
 • TVARUJÚ A TÓNUJÚ NOHY. Noste ich cez noc kvôli podpore pri znižovaní opuchov spôsobených edémom a inými chorobami.
 • POZITÍVNE PODPORUJÚ METABOLIZMUS tým, že zvyšujú spaľovanie kalórií o 30% počas spánku.
 • ZABRAŇUJÚ OPUCHOM NA NOHÁCH. Podporujú krvný obeh a znižujú zadržiavanie tekutín.
 • POMÁHA VYPRÁZDNIŤ LYMFATICKÉ UZLINY. Napomáhajú vypúšťaniu toxínov z vášho tela.
 • TEPELNE SAMOREGULÚCE. Máte studené nohy? Pomedené vlákna majú samovoľne sa ohrievajúcu funkciu, vďaka ktorej sa prirodzene nahrievajú pri kontakte s telom.
 • NAPOMÁHAJÚ ODSTRÁNENIU LÁTOK SPÔSOBUJÚCICH ZÁPACH, vďaka svojej antimikrobiálnej textilnej konštrukcii.

BALENIE OBSAHUJE:

 • 1 pár kompresných magnetických ponožiek s medenými vláknami OPEDIA
 • Údržba: umývanie rúk, 30 stupňov.
 • Nie je vhodné na sušenie v bubne.

Skontrolujte produkty, pri ktorých odstúpenie od nákupu nie je možné. Reklamácie a výmena tovaru

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Stiahnite návod na použitie pre tento produkt (.pdf)
Recenzie: 3
Anka D.
21.08.2021
Nedávno som podstúpila veľmi zložitú operáciu nohy, kvôli poškodeniu kĺbov. Takže dostať sa späť do formy s novým chodidlom, a k tomu ešte popri problémoch spôsobených žilovou trombózou, fakt nebola sranda. Tieto návleky mi boli doručené dnes a sú fakt perfektné. Po prvé, sú veľmi pohodlné, dobre vyhotovené a aj dobre vyzerajú. Okamžite po ich nasadení kvôli bolestiam, ktoré som pociťovala, došlo na nohách a na chodidlách k okamžitému schladeniu. Problém, ktorý som mala pri väčšine iných značiek kompresných ponožiek, spočíval v tom, že by sa mi obruba na lýtku/pod kolenom vždy schádzala dole, keď som ich nosila pod nohavicami. Ale tieto držia veľmi dobre. Nosila som ich takmer osem hodín a normálne sa už idem zblázniť z nosenia kompresných ponožiek, pretože sú proste nepohodlné. Ale pri týchto je to iné, sama neverím tomu, ako pohodlne sa nosia.
Jana Dulová
15.08.2021
Horko ťažko som hľadala a našla kompresné ponožky, ktoré mi úplne nepozastavili krvný obeh, ale nakoniec sa podarilo. Beriem lieky na vysoký krvný tlak, ktoré spôsobujú hromadenie tekutín v členkoch. Tento výrobok funguje skvele. Pohodlné na nosenie a napriek tomu plnia svoju funkciu veľmi dobre. S výrobkom som celkovo spokojná.
Blažka M.
24.07.2021
Ponožky sú celkovo fajn! Začala som ich používať ku koncu tehotenstva, keď mi začali opúchať nohy. Jedným z vylepšení, vďaka ktorému by podľa mňa boli ešte o čosi lepšie, by bolo, keby mali okolo oblúka chodidla extra upevňovacie panely, ktoré by pomohli pri kompresii, pretože teraz prevažná časť kompresie pochádza z panelov nad členkom a smeruje na lýtko. Ale stále je to kvalitná ponožka a s ich kúpou som spokojná. Určite pomôžu!
Recenzie