Inteligentná zoštíhľujúca obruč Hula Hoop HULASLIM

57 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Táto inteligentná obruč Hula Hoop spôsobí malú revolúciu. Budete príjemne prekvapení a zamilujte si ju!

47,99 32,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 24.9.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 25,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 32,99€/kus 2x 26,39€/kus 3x 23,09€/kus
Momentálne si 15 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Toto je revolučná inteligentná obruč Hula Hoop HULASLIM. Budete príjemne prekvapení a zamilujte si ju!

  • Nikdy nepadá. Pripevní sa k pásu a stále sa točí. S pomocou odstredivej gule teraz môžete dosahovať svoje každodenné ciele točenia obručou bez vynaloženia tony energie a času.
  • Rýchle spaľovanie tukov. 2 – 3 krát rýchlejšie spaľovanie tukov ako pri tradičných obručiach hula hoop. Potrebujete cvičiť iba 30 minút denne, 5 dní v týždni. Za 30 dní si všimnete, že máte sexy pás a schudli ste.
  • Inteligentné počítanie. Zabudované inteligentné počítadlo, ktoré počíta a ukladá údaje a zobrazuje ich na LCD obrazovke, vám pomáha monitorovať progres vašej kondície.
  • Jedna obruč pre celú rodinu. Obsahuje 7 odnímateľných sekcií a má nastaviteľnú veľkosť; je možné ju prispôsobiť pásu s obvodom 60 cm až 107 cm. Túto obruč môže používať celá rodina.

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Norbert Šimonovič
18.09.2020
Hula hoop prišla skôr, ako som čakal. Už sa naozaj teším ako si ju vyskúšam. Zostavenie je úplne jednoduché a točenie touto obručou je náramná sranda... Áno, už sa netreba báť, že vám padne. Začínam sa na to pomaly ale isto namotávať :) Jednoznačne môžem odporučiť!
Kristína Benčíková
02.09.2020
Kúpila som ju svojej tete, sama som prekvapená, že aj v jej vyššom veku ju veľmi často používa a má pritom kopec srandy. Hovorí, že zloženie bolo úplne intuitívne, stačí ju spojiť a frčí to, teta si hulahopuje každý deň a nechala sa počuť, že jej kondička ide smerom nahor!
Táňa Rybárová
31.07.2020
Vďaka tomuto vlastne skoro až dokonalému fitness nástroju sa cítim úžasne. Veľkosť sa dá nastaviť tak, že vyhovuje celej rodine. Pri cvičení môžem kľudne aj posielať správy. Je to jednoducho skvelá pomôcka na chudnutie! Ďakujem.
Recenzie