Hrací vankúš a spacie vrece s prekvapením PILLOSACK

51 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Od roztomilého vankúša po kamaráta na spanie pre vaše deti!

PILLOSACK je určený pre deti vo veku od 2 do 8 rokov. Štandardná veľkosť: 134 cm (dĺžka) x 50 cm (šírka).

45,99 32,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu, 20.1.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 35,00
Zrušiť výber
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 32,99€/kus 2x 26,39€/kus 3x 23,09€/kus
Produkt 1
1201175

Zviera:
Žralok
Pes
Jednorožec
Produkt 2
1201175

Zviera:
Žralok
Pes
Jednorožec
Produkt 3
1201175

Zviera:
Žralok
Pes
Jednorožec
Momentálne si 10 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Šťastné deti, šťastný spánok

 • Teplé, útulné a upokojujúce
 • Vezmite si ho so sebou kamkoľvek
 • Ideálny na prespanie u kamarátov
 • Bezpečné a ľahko použiteľné zapínanie na zips
 • Podporuje predstavivosť vášho dieťaťa
 • Podporuje samostatnosť vášho dieťaťa
 • Uľahčuje rodičom ukladanie na denný i večerný spánok
 • Na výber 3 rozkošné karikatúry zvierat
 • Bleskovo sa mení z vankúša na spacie vrece
 • Perfektný vankúš na hranie, rozprávanie rozprávok a dokonca aj na štúdium
 • Možno prať v práčke
 • Plyšový a pohodlný

Od roztomilého vankúša po kamaráta na spánok

Väčšina detí odoláva dennému spánku. Svet je plný takých zázrakov, že si nechcú nechať ujsť ani chvíľu. Sú tu hry, ktoré je treba sa hrať, priatelia, s ktorými sa môžete zabaviť, a objavy, ktoré treba urobiť. Nie je to ľahké pre rodičov, ktorí si chcú byť istý, že ich rastúce dieťa má spánok, ktorý potrebuje. Prečo teda neurobiť zo spánku zábavu, ktorú si vaše dieťa užije? PILLOSACK vyzerá ako roztomilý vankúš na hranie, ale je ešte čímsi oveľa lepším! Tento rozkošný vankúšik sa otvára a stáva sa mäkkým vrecom na spanie, do ktorého môžu vkĺznuť, keď sa dostanú do krajiny snov. Vaše dieťa bude milovať spánok osamote, so súrodencami alebo spanie s priateľmi. Každé dieťa miluje PILLOSACK. Predstavte si, aké bude vaše dieťa prekvapené, keď potiahnutím za nohu sa roztomilá zvieracia tvárička zmení na celé telo a útulné spacie vrece! Vyberte si z viacerých zvieracích karikatúr.

Vankúš na hranie s osobnosťou

Pokiaľ ide o vaše deti, najdôležitejšia je bezpečnosť. PILLOSACK je plyšový vankúš s mäkkým vnútorným spacím vrecom, takže neobsahuje žiadne voľné časti a nepotrebuje zložitú obsluhu. Je 100% bezpečný pre deti od 2 do 4 rokov a dokonca podporuje ich rastúcu autonómiu. Vankúš jednoducho otvorte, zastrčte dovnútra a zipsom ho zapnite rovnako ako by išlo o spacák. PILLOSACK je zábavný spoločník na hranie aj pre vaše dieťa. S hustou vypchávkou prémiovej kvality je vankúš ako stvorený na to, aby vaše dieťa mohlo odpočívať počas rozprávania rozprávok, pozerať filmy alebo hrať hry s priateľmi. Vďaka všitej roztomilej zvieracej osobnosti sa môže stať súčasťou imaginatívnej hry vášho dieťaťa. PILLOSACK je tiež efektívnym pomocníkom pri domácich úlohách – keď sa na ňom sedí alebo je vedľa zábavný vankúšik, je učenie oveľa zábavnejšie!

Jednoducho sa rozťahuje a zipsuje

PILLOSACK sa v okamihu z dokonalého vankúša na hranie zmení na mäkké spacie vrece. Jednoducho potiahnite za nohy a –– prekvapenie! –– vaše dieťa má bezpečné a pohodlné miestečko na hlboký spánok. PILLOSACK dodáva vášmu dieťaťu pocit bezpečia aj pri strachu z tmy alebo strachu zo strašidelných snov. Pretože je to roztomilé, nežné zvieratko, vaše dieťa bude mať pocit, že má kamaráta, ktorého si môže vziať kamkoľvek. PILLOSACK je ideálny na prvý spánok u kamaráta. Prináša pocit bezpečia a ľahko sa prenáša. Vezmite si ho do kempu, na chatu alebo aj na rodinnú dovolenku!

Pre deti všetkých vekových skupín

Budete sa smiať nad novoobjavenou láskou vášho dieťaťa k spánku! PILLOSACK je určený pre deti vo veku od 2 do 8 rokov. Štandardná veľkosť: 134 cm (dĺžka) x 50 cm (šírka). Súčasťou vášho nákupu je jeden PILOSACK podľa vášho výberu zvieracej karikatúry:  Žltý pes, Ružový jednorožec, Sivý žralok.

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

hodnotenie zákazníkov Recenzie: 3
Denisa S
11.01.2021
hodnotenie zákazníkov
Miláčikovský štýl a veľmi jemné materiály. Stále vhodný na ľahké použitie a moja vnučka ho s radosťou používa.
Erika V.
25.12.2020
hodnotenie zákazníkov
Veľmi kreatívny spacák. Neviem povedať, ako to funguje inde, napríklad v prírode, pretože ho používam ako prikrývku pre batoľa. Pre moje účely fungoval naozaj dobre, je ľahko nastaviteľný, mäkký a dostatočne dlhý.
Dano L.
23.12.2020
hodnotenie zákazníkov
Darček k narodeninám pre 3-ročného vnuka a veľmi sa mu páčil! Pekné a jemné a ľahko sa doňho dostane! Skvelý darček k narodeninám!
Recenzie