Hovoriaci oslík RICKY

76 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Interaktívna hračka v tvare osla môže chodiť, spievať, rozprávať sa a nahrávať.
Nielen, že je všestranný, je to aj inteligentná plyšová hračka.

29,99 22,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v utorok, 3.11.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 35,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 22,99€/kus 2x 18,39€/kus 3x 16,09€/kus
Momentálne si 9 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Vlastnosti: Ide o premyslenú hračku v podobe oslíka, ktorý dokáže chodiť, spievať, rozprávať a má aj nahrávaciu funkciu. Multifunkčná a premyslená hračka vo forme zvieratka. – Dokáže zopakovať, čo vy alebo vaše dieťa hovoríte, čiže sa dá kreatívne využiť. – Jednoduché ovládanie pomocou gombíka. – Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného plyšového materiálu, mäkkého a príjemného na dotyk. – Roztomilý vzhľad, kvalitné spracovanie. Špecifikácie: Rozmery: 170 x 90 x 230 mm Farba: šedá Materiál: Plyš Balenie obsahuje: 1 x elektrický oslík s funkciou nahrávania hlasu

Poznámky: Kvôli odlišnému zobrazeniu na jednotlivých monitoroch obrázok nemusí odrážať skutočnú farbu danej hračky. Samozrejme garantujeme, že celkový vzhľad je rovnaký ako na obrázkoch. Kvôli ručnému meraniu a tiež rôznym metódam merania, prosím, rátajte s odchýlkou 1 až 5 mm. Vďaka!

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Jaroslav
21.10.2020
Skvelá hračka, veľmi interaktívna, naše deti si ju obľúbili.
Lenka
10.10.2020
Roztomilá hračka, pomáha deťom naučiť sa rozprávať. Úplne zlatučký na hranie. Odporúčam!
Kamila
17.10.2020
Milá hračka, keby som tak aj ja takú mala, keď som bola dieťa... deťom sme ju kúpili pod stromček, to bolo radosti!!!! 10/10
Recenzie