Gumená prdiaca hračka FARTBAG

69 recenzií zákazníkov

Stačí ho stlačiť, vzduch vo vnútri vyrazí von a vytvorí hodnoverne znejúci zvuk prdenia! Zábavný prd máte na dosah ruky.

25,99 17,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v piatok, 24.9.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 17,99€/kus 2x 17,99€/kus 3x 17,99€/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Páčia sa vám zvuky falošného prdenia, ktoré trochu strápnia ostatných? Potom nevyhnutne potrebujete FARTBAG! Stačí ho stlačiť, vzduch vo vnútri vyrazí von a vytvorí hodnoverne znejúci zvuk prdenia! Zábavný prd máte na dosah ruky.

PREDSTAVENIE VÝROBKU:

Táto hračka je výrobok vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Je vysokej kvality a nízkej ceny a je veľmi obľúbený. Voľnú stranu priložte k dlani, potom ju silno stlačte, a začujete prdenie.

  • STAČÍ STLAČIŤ: Dajte voľnú stranu nahor smerom k dlani, nastavte odvzdušňovací otvor tak, aby bol v polohe asi 2 až 3 cm pod palcom, a potom hračku na prdenie silno stlačte. Vytvoriť môžete rôzne zvuky prdenia, a to tak, že zmeníte pozíciu a rýchlosť stlačenia.

VLASTNOSTI:

  • Táto malá vychytávka vydáva tie najrealistickejšie zvuky prdov bez použitia batérií, Bluetooth alebo burrito.
  • Ľahko uchopiteľný, vreckový nástroj na prdiace zvuky.
  • Stačí stlačiť, a potom sledovať tie najrôznejšie reakcie.
  • Skvelé do žartovných videí, do výťahov, kostola, učebne.
  • Skvelé ako darček pre deti a rodinu pri príležitostiach ako sú narodeninové oslavy, 1. apríl, Valentín, Vianoce, Halloween a ďalšie akcie.

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Recenzie: 3
Peťo Medvecký
26.08.2021
Potvrdzuje sa, že aj keď ste už dospelí, ešte to neznamená, že ste skutočne dospelí!
Viktor
21.08.2021
Zakúpené ako zábavka, keď som si pozrel pár videí na youtube;) vlastné videá som ešte neurobil, ale už som nachytal nejakých ľudí, ktorí si mysleli, že je to naozaj, a použil som to aj v práci, keď sme si dávali rannú rozcvičku a schytal som pekne hnusné pohľady a smiech.. Stojí to za tie peniaze a nasmejete sa do sýtosti
Kristi B.
24.07.2021
Tak s týmto sme si užili fakt veľa srandy! Skoro sme sa popukali od smiechu!
Recenzie