Ergonomická taška cez rameno PERSONIO

70 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Vychutnajte si, že presne to, čo potrebujete, máte okamžite po ruke, a k tomu rýchlo a ľahko.
Farba: tmavo šedá

25,99 20,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu, 20.1.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 35,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 20,99€/kus 2x 16,79€/kus 3x 14,69€/kus
Momentálne si 14 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Taška na osobné veci sa nosí tak pohodlne, akoby bola vašou prirodzenou súčasťou. Vychutnajte si, že presne to, čo potrebujete, máte okamžite po ruke, a k tomu ľahko a hneď. Nedostatočný priestor vo vreckách vhodne doplňte pomocou geometricky tvarovaných vreciek, ktoré úplne prirodzene zodpovedajú vašim každodenným potrebám.

  • Pre mužov aj ženy s nastaviteľnými popruhmi – nastaviteľná veľkosť. Popruh má celkovú dĺžku 105 cm.
  • Vždy ju budete mať pod dohľadom a vyvarujete sa vreckovým zlodejom.
  • Rovnomerne rozložená hmotnosť okolo tela – na rozdiel od bežných kabeliek budete mať ramená konečne voľné a oddýchnu si.

Hlboké a odolné vnútorné vrecká vrstvené pod sebou hladkým hodvábnym materiálom za účelom maximalizácie priestoru a pohodlia. Môžete ju tiež nosiť pod bundou kvôli väčšej bezpečnosti a používať ju ako prídavné vnútorné vrecká. Doprajte si elegantný štýl tmavošedej farby, sofistikovaný vzhľad s najlepšími zipsami a vysoko kvalitným materiálom odpudzujúcim vodu. 

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

hodnotenie zákazníkov Recenzie: 3
Mária
31.12.2020
hodnotenie zákazníkov
Pekný výrobok, doručený okamžite. Som rada, že som si ju kúpila.
Vilo
15.12.2020
hodnotenie zákazníkov
Čo sa kvality týka, je super.
Andrej
27.11.2020
hodnotenie zákazníkov
Kvalitný produkt
Recenzie